Butelka wielokrotnego użytku – rozwiązanie, które zmieni twoje przyzwyczajenia!

Szukasz sposobu na smaczną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś? Sięgnij po butelkę filtrującą! Poznaj ją lepiej i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Butelka z filtrem to rozwiązanie stworzone dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport, ale i zdających sobie sprawę jak istotną funkcję pełni regularne nawadnianie organizmu. Należysz do tej grupy, a może dopiero chcesz do niej dołączyć? Niezależnie od odpowiedzi butelka filtrująca jest rozwiązaniem dla ciebie. Każda butelka wielokrotnego użytku jest wyposażona w filtr węglowy (naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, lekko podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka na wodę to jednak nie tylko skuteczność, ale również ciekawy design, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który zmieni twoje przyzwyczajenia.

Co zyskasz, sięgając po butelkę na wodę?

– będziesz EKO (ograniczysz, a z czasem może wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu zatroszczysz się o środowisko)

– zaoszczędzisz pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, odciążysz swój domowy budżet)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (pyszną filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka filtrująca pomoże ci zadbać o regularne nawodnienie organizmu)

Gdzie przyda ci się butelka filtrująca?

– w domu

– w szkole

– na uczelni

– w pracy

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Butelka wielokrotnego użytku – po który model warto sięgnąć?

Wiesz, że butelka na wodę jest rozwiązaniem dla ciebie, natomiast wciąż zastanawiasz się, którą wybrać? Postaw na butelkę filtrującą Soft od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła!

– posiada sportowy korek, który zapewnia szczelność podczas aktywności

– jest trwała, lekka i poręczna (waży ok. 33 g)

– posiada wymienny filtr węglowy

– jeden filtr może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l

– jest dostępna w wygodnych pojemnościach

– została wyprodukowana w Polsce

– jest wielokrotnego użytku

– jest dostępna w wielu kolorach

Chcesz już dziś sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Butelka wielokrotnego użytku jest dostępna na dafi.pl/butelki-filtrujace. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia odkrywaj zupełnie nowe możliwości!

Redakcja diety-fitness.pl